O autorze
Przedsiębiorca z 11-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategi marketingowych. Dzięki swojemu innowacyjnemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam lokalnych i niestandardowe formy rozliczeń na Facebook nie mają przed nim tajemnic, a w szczególności: Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Dynamic product Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM, oCPM i inne. Bardzo aktywnie wspiera start-up`y, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym i zagranicznym.

Facebook
LinkedIn
Google Plus
email: daniel@fasttony.es

Polski startup stworzył pierwszą na świecie aplikację mobilną optymizująca koszty reklamy na Facebook

FastTony.es
Twórcy FastTony.es – narzędzia do tworzenia i optymalizacji kampanii na Facebooku z opcjami reklamowymi niedostępnymi w zwykłym Ads Managerze – przygotowali aplikację, którą na tle natywnego klienta wyróżnia system podpowiedzi, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej optymalizować kampanię.

Aplikacja potrafi zasugerować szereg zmian: od wielkości bidu po zawężenie lub rozszerzenie grupy docelowej. FastTony.es sama wskazuje na przykład, jak określona grupa klikała w podobne reklamy i na tej podstawie proponuje, jakie zmiany należy wprowadzić, by osiągnąć lepsze wyniki.

Z aplikacją Fasttony.es masz możliwość obsługi wszystkich przypisanych do użytkownika kont reklamowych, Już samo to sprawia, że aplikacja stanowi łakomy kąsek dla pracowników agencji, freelancerów czy wszystkich osób obsługujących różne kampanie na kilku kontach jednocześnie lub jedną kampanię w ramach różnych kont.



Ciekawą opcją jest możliwość uruchomienia zabezpieczenia aplikacji PINem. Kod dodaje pewności, że w razie utraty telefonu nikt niepowołany nie dostanie się do naszych kampanii. W przypadku kradzieży dzięki zabezpieczeniu PINem złodziej nie dobierze się do naszego numeru karty kredytowej i kodu CVC, a ponadto – z bardziej humorystycznych, aczkolwiek prawdopodobnych zdarzeń – możemy bez obaw dać telefon do zabawy dziecku, mając pewność, że nie popsuje nam przypadkiem ustawień reklam.




Na podstawowym poziomie – obsługi kampanii – aplikacja FastTony.es pozwala na przykład jednocześnie włączać lub wyłączać wszystkie reklamy w ramach kampanii, analizować statystyki (ilość akcji, kliknięć, wyświetleń filmu, itd.) czy edytować ustawienia poszczególnych reklam (w tym wielkość bidu!). Podsumowanie konta pozwala błyskawicznie zorientować się w średnich kosztach CPM czy CPLC, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzję o wprowadzaniu zmian. Obsługa aplikacji jest szybka i prosta, a od każdej opcji dzieli nas jedynie kilka puknięć palcem.



Aplikacja jest bezpłatna i już dostępna w wersji na Androida, jak i urządzenia Apple. Na razie brak informacji o wersji na Windows Phone.

Aplikację można pobrać z linków poniżej:
Google play : Facebook Ads Manager
Apple store: Facebook Ads Manager
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...